SDRcore Ön Muhasebe Programının Avantajları

SDRcore Programının Avantajları

SDRcore Yeni Nesil Ön Muhasebe Programını, kolay kullanımı sayesinde eğitim gerektirmeden hızlıca öğrenebilirsiniz. Akıllı menü ve sihirbazlar sayesinde program sizi yönlendirmektedir. Kategori ve ayrıştırmalar aracılığıyla, ürün ve cari hesapları fazla olan işletmelerde kullanım ve erişim kolaylığı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra işyerine bağlı kalmadan internet bağlantısının olduğu herhangi bir ortamdan SDRcore’a bağlanabilir, işletmenizin ön muhasebe verilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Kapsamlı yapısı ile her işletmenin ihtiyaç duyduğu Finans, Stok Yönetimi, Satın Alma, Satış vb. modülleri barındırmakta olup güçlü bir içeriğe sahiptir. Esnek yapısı ile kendinize göre özelleştirebilirsiniz.

SDRcore Yeni Nesil Ön Muhasebe Programı çok düşük maliyetler ile kullanılabilmektedir. Muhasebe programı lisansı almak için yüklü yatırım yapmak, her yıl bunu güncellemek için ayrı para ödemek, eğitim, destek ve yardım için ek ücretler ödemek ve bunların üstüne bir de ekstra donanıma para harcamak zorunda değilsiniz. Web tabanlı altyapısı sayesinde işletmelerin lisans, kurulum, bakım, donanım gibi birçok ek maliyetten kurtarmaktadır. Kiralanabilir yapısı ile önce deneyebilir, beğenmeniz durumunda kullandığınız kadar ödeyebilirsiniz.

SDRcore’un bulut tabanlı güvenli altyapısı sayesinde olası virüs saldırılarında verileriniz etkilenmeyecek ve veri kaybı yaşamadan kafanız rahat bir şekilde işlerinize odaklanabilirsiniz.

30 GÜN ÜCRETSİZ DENE

ŞİMDİ DENE