Online Ön Muhasebe de Nereden Çıktı?

 

Durdurulamayan Tek Şey Zaman!

Zaman çok hızlı akıyor. Bunu dünyanın dönüş hızından mı anlıyoruz? Akrep-yelkovana bakarak mı? Kutladığımız doğum günlerimizden mi, kaybettiğimiz yakınlarımızdan mı? Ya da teknolojik gelişmelerin baş döndürücü hızından mı? Aslında bunlar gibi birçok olay ve gelişme zamanın akış hızından ziyade, süresi belirli olan hayatımızda bu hıza ne kadar ayak uydurabileceğimizin testleri gibi. Ya bu testleri başarıyla geçebiliyoruz ya da test soruları içinde boğulup kalıyoruz.

Dünyamız Artık Dijital

20.yüzyılın son çeyreğinden itibaren dünyamız hızla dijitalleşmeye koşuyor. Bu koşuda bitiş çizgisi yok, herkes bunun bilincinde artık. Burada en büyük etken şüphesiz internet teknolojilerindeki gelişmelerdir. İnternet hayatımıza çok hızlı girdi ve biz de o kadar çabuk benimsedik onu. Sosyal yaşantımız, aile hayatımız, iş hayatımız kısacası sinir uçlarımıza kadar etki etmiş durumda.

İnternet teknolojilerinin iş dünyasına olan katma değeri, bir insanın ihtiyacı olan hava su gibi. Üretimden insan kaynaklarına, küresel ticarette sınırların kaldırılmasından anlık iletişimde olmaya, finansal faaliyetlerden lojistik faaliyetlerine ve daha birçok alanda internet teknolojileri vazgeçilmezden de öte konumda yer almaktadır.

İnternet teknolojileri dünyayı hakimiyeti altına almışken şüphesiz muhasebe programları alanında da büyük değişimlere olanak sağlamaktadır. Hepimizin bildiği gibi klasik muhasebe programları sadece masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilir ve firmalar için hatırı sayılır tutarlarda maliyetler gerektirir. Lisans, donanım, güncelleme, kullanıcı sayısı diye uzayıp giden sürekli maliyetler listesi, internet teknolojilerinin bu alanda etkili bir şekilde kullanılmaya başlanmasıyla artık belirleyici olmaktan çıkmaya başlamıştır.

Online Ön Muhasebe Programları

Sürekli online olmanın gerektirdiği zorunluluk ile yeni nesil online muhasebe programları zaman ve mekândan bağımsız bir kullanıma olanak sağlamaktadır. Mobil cihazların tamamından kolaylıkla sağlanan erişim ile mesai saatlerinin dışında da ihtiyaç olması halinde her ortamda ve istenilen zamanda veri erişimi ve kullanımı gerçekleşmektedir. Bunlarla birlikte aslında en önemli gelişim; artık zorunlu lisans satışı modelinden çıkılmış ve kullanıcılar, belirli sürelerde abonelik sistemine geçerek ihtiyacı kadar kullanıma ve buna bağlı olarak en uygun ve ekonomik düzeylerde ödeme imkanlarına sahip olmaya başlamıştır.

Tüm bu özellikleri ile yeni nesil online ön muhasebe programları firmalar için tasarruf ve verimlilik bakımından vazgeçilemez bir noktada yer almaktadır.

SDRcore online ön muhasebe programına kayıt olarak 30 gün ücretsiz kullanmak için tıklayınız.

30 GÜN ÜCRETSİZ DENE

ŞİMDİ DENE