Ön Muhasebe İşlemleri Artık Çok Kolay!

Dünyada ticaretin ne zaman başladığına dair kesin bir bilgiye ulaşmak mümkün değildir herhalde. Ama insanlığın yerleşik hayata geçmesiyle birlikte ticaretin hızlı bir şekilde öğrenilmeye ve gelişmeye başladığını kabul edebiliriz.

Ticaretin gelişmesine bağlı olarak insanlar ticari planlar yapmayı öğrendiler. Bu planların temeli de hesap yapmaya dayanıyordu. Bulunan birçok tarihi kaynakta muhasebe kavramlarına ilk olarak Sümerler ve Eski Mısır Uygarlıklarında rastlanıldığı görülmektedir. Binlerce yıldır evrimleşerek gelişen ticarete paralel olarak kullanılan muhasebe uygulamaları günümüzde, teknolojideki hızlı ilerlemeler ışığında ticarete yol göstermektedir.

Devletler arası sınırların ticarette geçerliliğini kaybettiği içinde bulunduğumuz yüzyılda, muhasebe bilimi de teknolojideki gelişmelere ayak uydurmak zorunda kaldı. Birkaç yıl öncesine kadar bilinen tüm muhasebe uygulamalarının nerdeyse tamamı hep aynı mantık üzerine kurulmuştu. Kapalı devre bir ağ yapısı üzerinden sadece firma içerisinde sabit bilgisayarlarda sabit kullanıcıların erişebildiği bir yapı mevcuttu. Strateji, planlama ve en önemlisi zamanın çok kıymetli olduğu ticarette bu tarz uygulamalar firmalar için artık bir nevi el freni haline dönüşmüştü.

Donanım harcamaları, yüksek lisans ücretleri, sonu gelmeyen eğitim-bakım-destek harcamaları ve en önemlisi de sabit bir bilgisayara, sabit bir personele ve kapalı bir ağa bağımlı olmak artık içinde bulunduğumuz internetle donatılmış teknoloji çağının özüne aykırıydı.

Yeni Nesil Ön Muhasebe Programı

Yeni Nesil Ön Muhasebe Programı SDRcore ile artık ön muhasebe alanında yeni bir dönem başladı. SDRcore, web tabanlı bir program olup, öncelikle internetin olduğu her ortamda ve her cihazda (telefon, tablet, bilgisayar) kolaylıkla kullanılabilir. Bu temel özelliğinin yanında mevcut programların sağlayamadığı birçok kolaylık sunulmaktadır. Bunlardan bazıları;

  • Dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz anda programa bağlanıp veri girişi yapabilir, raporlarınıza erişebilirsiniz. Zaman ve mekân zorunluluğunuz yoktur.
  • Program kendini otomatik günceller. Kurulum, bakım-onarım, yedekleme için zaman ve para harcamazsınız.
  • Çalışanlarınızın herhangi bir eğitime ihtiyacı yoktur. Temel bilgisayar eğitimi olan birinin rahatlıkla kullanabileceği bir yapısı vardır.
  • Çalışanlarınıza yetkilendirmeler dahilinde programa her ortamda erişebilme imkânı sunabilirsiniz. Bu sayede iş verimliliğini artırabilirsiniz.
  • SDRcore, güncel durumunuz ve ilgili raporlarınızı sizin için anlık takip eder ve düzenler. İstediğiniz an bu raporlara ulaşabilirsiniz. Rapor hazırlamak için harcayacağınız enerjinizi ve zamanınızı daha verimli kullanabilirsiniz.
  • Bulut teknolojisine sahip olduğundan verilerinizi en yüksek seviyede koruyabilir ve sadece siz kontrol edebilirsiniz.

SDRcore Online Ön Muhasebe Programı’nın bu kolaylıklarının yanı sıra daha birçok faydasını görmek için bir an önce kayıt olarak 30 gün ücretsiz kullanmaya başlayabilirsiniz.

Muhasebe mi?

SDRcore ile O iş çok kolay !

SDRcore online ön muhasebe programına kayıt olarak 30 gün ücretsiz kullanmak için tıklayınız.

30 GÜN ÜCRETSİZ DENE

ŞİMDİ DENE