10 Soruda SDRcore

SDRcore, web tabanlı çalışan Online Ön Muhasebe Programı’dır. Bilgisayarınızda, tabletinizde, telefonunuzda istediğiniz an ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

  • SDRcore ücretsiz mi?

SDRcore’u 30 gün ücretsiz kullanabilirsiniz. Sonrasında dilerseniz size uygun abonelik paketlerinden birini seçerek devam edebilirsiniz.

  • Ücretsiz üye olurken kredi kartı bilgilerimizi vermek zorunda mıyız?

SDRcore’a ücretsiz üye olurken kredi kartı bilgilerinizi istemiyoruz. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Kullanıcı sınırlaması ya da işlem sınırlaması var mı?

SDRcore’da sınırsız kullanıcı tanımlayarak kolaylıkla iş paylaşımı yapabilirsiniz. Ayrıca hiçbir işlem sınırlaması bulunmamaktadır. İstediğiniz kadar fatura kesebilir, stok kartı ya da cari kart açabilirsiniz.

  • SDRcore ne kadar güvenli?

Bulut teknolojisi kullanılarak geliştirilen Yeni Nesil Online Ön Muhasebe Programı SDRcore, Türkiye’nin güvenlik konusunda en önde gelen sanal sunucu sağlayıcıları ile çalışmaktadır. Kullanılan güvenlik yazılımları ve işletim sistemleri düzenli bir şekilde güncellenmekte olup, SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde oluşabilecek tehditler karşısında her zaman en yüksek koruma sağlanmaktadır.

  • Verilerimize bizden başka kimler ulaşabiliyor?

SDRcore’da verileriniz tamamen size özeldir. SDRcore ekibi dahil sizden başka kimse verilerinize ulaşamaz. Belirlemiş olduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz yüksek kriptolama algoritmaları uygulanarak saklanmakta olup, en yüksek güvenlik seviyesinde korunmaktadır.

  • Verilerimiz nerde saklanıyor? İstediğimiz zaman yedek alabilir miyiz?

Bulut tabanlı çalışan SDRcore’ da verileriniz, sanal sunucularda en yüksek güvenlik seviyesinde korunmaktadır. Verileriniz periyodik olarak sistem tarafından yedeklenir. İstediğiniz zaman verilerinizi indirebilir ya da yedekleyebilirsiniz. Sistemi kullanmaktan vazgeçmeniz durumunda verilerinizi indirebilirsiniz ya da sistemden tamamen silebilirsiniz.

  • Güncellemeler için ödeme yapmak zorunda mıyız?

SDRcore’ da güncellemeler ve yenilikler otomatik yapılır. Kullanıcılar bunlara sahip olmak için herhangi bir ücret ödemezler.

  • Telefon desteği var mı?

SDRcore uzman destek ekibi canlı telefon desteği hizmeti vermektedir. Herhangi bir konuda istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

  • SDRcore kullanmaktan vazgeçersem ticari bilgilerime ne olur?

Sistemi kullanmaktan vazgeçmeniz durumunda verilerinizi indirebilirsiniz ya da sistemden tamamen silebilirsiniz.

SDRcore online ön muhasebe programına kayıt olarak 30 gün ücretsiz kullanmak için tıklayınız.

30 GÜN ÜCRETSİZ DENE

ŞİMDİ DENE