SDRcore’da Üst Düzey Veri Güvenliği

Bulut teknolojisi kullanılarak geliştirilen Yeni Nesil Online Ön Muhasebe Programı SDRcore, Türkiye’nin güvenlik konusunda en önde gelen sanal sunucu sağlayıcıları ile çalışmaktadır. Kullanılan güvenlik yazılımları ve işletim sistemleri düzenli bir şekilde güncellenmekte olup, SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde oluşabilecek tehditler karşısında her zaman en yüksek koruma sağlanmaktadır.

SDRcore, güncel yazılım teknolojileri kullanılarak uzman mühendis kadrosu ile geliştirilmiştir. Belirli bir sistematik doğrultusunda düzenli olarak testleri yapılmaktadır. Bu testler doğrultusunda ortaya çıkan yeni versiyonlar kullanıcılar ile anlık olarak paylaşılmaktadır.

Verileriniz periyodik olarak sistem tarafından yedeklenir. İstediğiniz zaman verilerinizi indirebilir ya da yedekleyebilirsiniz. Sistemi kullanmaktan vazgeçmeniz durumunda verilerinizi indirebilirsiniz ya da sistemden tamamen silebilirsiniz.

SDRcore’da verileriniz tamamen size özeldir. SDRcore ekibi dahil sizden başka kimse verilerinize ulaşamaz. Belirlemiş olduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz yüksek kriptolama algoritmaları uygulanarak saklanmakta olup, en yüksek güvenlik seviyesinde korunmaktadır.

SDRcore online ön muhasebe programına kayıt olarak 30 gün ücretsiz kullanmak için tıklayınız.

30 GÜN ÜCRETSİZ DENE

ŞİMDİ DENE