SDRcore Nedir?

SDRcore Nedir ?

SDRcore bulut tabanlı çalışan yeni nesil online ön muhasebe programıdır. SDRcore ile, işletmeniz için çok önemli olan gelir – giderlerinizi, cari hesaplarınızı, malzeme ve stok miktarlarınızı, banka hareketlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

SDRcore, güncel teknolojiler kullanılarak oluşturulmuş, bulut tabanlı altyapısı ile online olarak her ortamda tüm işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz, internet bağlantısı olan bilgisayar, tablet veya telefon aracılığıyla her yerde işinizi takip edebileceğiniz bir ön muhasebe programıdır.

SDRcore Online Ön Muhasebe Programı ile sistemde bulunan tüm özellikleri sınırsız bir şekilde kullanabilir, istediğiniz kadar cari, malzeme, fatura, irsaliye, sipariş ve tahsilat işlemi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra sınırsız sayıda kullanıcı açabilir, şirket içerisinde personelleriniz ile iş paylaşımı yapabilirsiniz.

SDRcore ekonomik bir sistemdir. Herhangi bir yatırım, kurulum, donanım ve bakım maliyeti gibi yüksek bedellerde harcamalara gerek yoktur. Tek yapmanız gereken SDRcore müşterisi olmak.

30 GÜN ÜCRETSİZ DENE

ŞİMDİ DENE