Faturalarımı Kolaylıkla Nasıl Takip Edebilirim?

Ön muhasebenin temel işlevlerinden olan faturalar, yapılan işin hacmine bağlı olarak mesainin belki de en çok harcandığı, buna bağlı olarak kayıtlarda hata oranın yüksek olduğu alanlardır.

Kullanılan programların karmaşıklığı, personelin bilgi düzeyi, programa hâkim olamama, teknik altyapı sorunları ve daha birçok nedenden dolayı fatura takibi eziyete dönüşebilmektedir. Firma sahiplerinin bu noktada yeni program, yeni personel, yeni teknik altyapı gibi arayışlara girmesi maliyet bakımından hem can sıkıcı olmakta hem de işletme verimliliğini düşürmektedir.

Herhangi bir teknik altyapı ve uzun süren personel eğitimlerine ihtiyaç olmadan kolaylıkla kullanılabilen Yeni Nesil Online Ön Muhasebe Programı olan SDRcore ile ihtiyacınız olan tüm fatura işlemlerinizi internete bağlı telefondan, tabletten ya da bilgisayardan güvenli bir biçimde gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

SDRcore ile;

  • Satın Alma Siparişlerini
  • Satın Alma İrsaliyelerini
  • Satın Alma Faturalarını
  • Satış Siparişlerini
  • Satış İrsaliyelerini
  • Satış Faturalarını

 

çok kolay bir şekilde takip edebilirsiniz.

SDRcore’un sade ve çabuk anlaşılabilir menü yapısı ile fatura ile ilgili tüm işlemlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Satın Alma ve Satış Kampanyalarını yönetebilirsiniz,

Mevcut yazdırma şablonları üzerinde dilediğiniz gibi düzenleme yaparak kendinize özel yazdırma şablonları düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca, istediğiniz tarih aralığında tüm faturalarınızla alakalı işlem bazlı, cari bazlı, satış personeli bazlı raporlarınızı sistemden alabilirsiniz. Bu sayede geçmiş ve gelecek analizlerinizi daha sağlıklı yaparak işletme verimliliğinizi artırabilirsiniz.

SDRcore Online Ön Muhasebe Programı ile kolay fatura takibi yapmak ve 30 gün ücretsiz kullanmak için tıklayınız.

 

30 GÜN ÜCRETSİZ DENE

ŞİMDİ DENE